Perfumy Amber - zapachy inspirowane pięknem wybrzeża Morza Bałtyckiego
Seria luksusowych perfum Amber, stworzona na bazie naturalnych składników przez francuskiego kreatora zapachów z Grasse - światowej stolicy perfumiarstwa.
W każdym opakowaniu perfum znajdziesz mały bursztyn na szczęście!Amber Prestige
Witaj w krainie luksusu...


Stylowe perfumy zainspirowane niepowtarzalnym klimatem wybrzeża Morza Bałtyckiego, jego eleganckimi kurortami, pięknem i harmonią nadmorskiej natury wraz z jej nieodłącznym symbolem, jakim jest bursztyn. Zapach podkreśla niewymuszoną elegancję, wyrafinowany gust, pewność siebie i indywidualizm kobiety, która go wybiera.

Świeża nuta głowy z odrobiną pieprzu i frezji. Serce zapachu jest zmysłowe i kobiece, z czarująco wibrującymi aromatami kwiatów: jaśminu, heliotropu i róży stulistnej. Dolne nuty tworzą białe piżmo oraz aromat drzew sandałowego i cedrowego, zostawiając długo na skórze niezwykle zmysłowy zapach.

Amber Sun Plaża, słońce, relaks...

Perfumy jednocześnie zmysłowe i radosne, oddające wakacyjne uczucie wolności i pozytywnych emocji. Pachną upojnie kwiatami, gorącym słońcem, rozgrzanym piaskiem i chłodną morską bryzą dla ciekawego kontrastu.

Pierwsze akordy zapachu są bardzo dynamiczne i świeże. Czuć w nich aromat melona, kwiatu lotosu, frezji i cyklamenu. Serce zapachu otwiera się urzekającą kompozycją kwiatów jaśminu, peonii i lilii wodnej. Głębia zapachu jest niezwykle trwała i ciepła. Tworzą ją bursztyn, drzewo sandałowe, cedr, białe piżmo i miód.

Amber Marine Morskie opowieści...

Niezwykle męski zapach, którego inspiracją jest morski żywioł, siła, przygoda i nieskrępowana wolność. Wytrawny drzewno-ziołowo-wodny aromat, idealny dla mężczyzny, który ma styl i klasę, jest spontaniczny, pewny siebie i gotowy do podjęcia wielu wyzwań.

W pierwszych chwilach uwalniane są świeże nuty różowego pieprzu, bergamotki i mandarynki, by za chwilę rozwinąć intrygujące akordy drzewa cedrowego, morskiej bryzy i goździków. Dolna nuta zapachu to nieodparte skojarzenie z gorącą nadmorską nocą, co doskonale podkreślają aromaty paczuli, wetiweru, drzewa gwajakowego i wanilii.


Stronę wykonała Agencja Reklamowa WebNext z Kołobrzegu